Domov E-mail English language S.K.I.F. SLOVENIJA
12.SVETOVNO S.K.I.F. SVETOVNO PRVENSTVO INDONEZIJA-JAKARTA 26.08.-28.08.2016:
1.mesto LOVRENC KOKALJ - DARJAN ROŠKER ekipno YAKO-SOKU KUMITE,
3.mesto LOVRENC KOKALJ - kate posamezno MASTER 55 - 59 let.
- SHOTOKAN KARATE-DO - DOJO KUN - UPRAVNI ODBOR - SHIHAN - INSTRUKTORJI - SODNIKI - REPREZENTANCA - KLUBI - VPISI IN SPONZORJI -
- YUDANSHA-KAI SLO - POMEMBNI DOGODKI - GALERIJA - SEMINARJI  IN  IZOBRAŽEVANJE - TEKMOVANJA - REZULTATI - POVEZAVE -

PROGRAM TEKMOVANJ ZA LETO 2010

 

Dodan je program za leto 2017!

Tukaj lahko snamete program tekmovanj za leto 2017 v obliki word dokumenta!


Arhiv: V arhivu so na voljo programi za leta: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006.

 

Program leta 2010

FEBRUAR
20.33. trad. S.K.I.F. open turnir za pokal "Ruše 2010"
Tehnični izvajalec: S.K.I. Š.D.- Ruše
27.1.Kv.za DP st.in ml.selekcije kate+kumite
Tehnični izvajalec: S.K.I. Tabor-Maribor
MAREC
06.2.Kv.za DP st.in ml.selekcije kate+kumite
Tehnični izvajalec: S.K.I. Atom-Domžale
13. - 14.S.K.I.F. Pokal M.Miura – Giaveno (Torino)
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Italija
20. - 21.Mednarodni S.K.I.F. turnir – Novi Sad
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Srbija
27.18.Finale DP st. in ml.selekcije kate + kumite
Tehnični izvajalec: S.K.I. Š.D.-Ruše
APRIL
24.15.Kyu turnir za pokal Radlje 2010
Tehnični izvajalec: S.K.I. Radlje ob Dravi
MAJ
01. - 02.S.K.I.F. Svetovni pokal "Kanazawa 2010" - Durban
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. JAR
16.19. S.K.I.F. Mednarodni KYU turnir 2010
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Avstrija
22. - 23.1. Mednarodni S.K.I.F turnir SEN-NO-SEN Belgija
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Belgija
JUNIJ
05.DP za osnovne in srednje šole
Tehnični izvajalec: S.K.I. D.K. Celje
SEPTEMBER
18. - 19.S.K.I.F. turnir Beograd 2010
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Srbija
26.S.K.I.F. 4.Odprti turnir DOMŽALE 2010
Tehnični izvajalec: S.K.I. Atom-Domžale
OKTOBER
02.1.kv.DP kumite pos.in ekip ml.in st.selekcije
Tehnični izvajalec: S.K.I. Kanazawa -Maribor
16.2. kv. DP kumite pos. in ekip. ml. In st. selekcije
Tehnični izvajalec: S.K.I. Kanazawa - Maribor
NOVEMBER
13.Finale DP kumite pos.in ekip.ml.in st.selekcije
Tehnični izvajalec: S.K.I. Tabor-Maribor
20.2. S.K.I.F. Europa Cup Citta''Di Rivarolo - Italija 2010
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Italija
27.S.K.I. LIGA kate + kumite
Tehnični izvajalec: S.K.I. Shotokan-Ig
DECEMBER
11.18. S.K.I.F. turnir za pokal Tromejnik Kuzma
Tehnični izvajalec: S.K.I. Tromejnik Kuzma
18.8.Dobrodelni S.K.I.F. SLO turnir za EP 2011
Tehnični izvajalec: S.K.I. Tabor-Maribor

Program za leto 2010 se bo po potrebi prilagajal organizatorjem in programu mednarodnih tekmovanj v skladu s prioritetami.

TEKMOVALNA KOMISIJA
Jelka Rošker Trajbar, 3.DAN - predsednica